Zajęcia grupowe dla I i II grupy realizowane są Bydgoszcz ul. Piotrowskiego 11 parter 1
Plan zajęć na miesiąc listopad 2020 grupa 1 w ramach projektu
OD AKTYWNOŚCI DO SAMODZIELNOŚCI - Edycja III
Data | Godzina | Zajęcia | Wykładowca |
03.11.2020 | 6:55-755 | Warsztaty gospodarstwa domowego | Anika Jankowska |
03.11.2020 | 8:00-11:00 | Warsztaty gospodarstwa domowego | Anika Jankowska |
03.11.2020 | 11:05-13:05 | Dogoterapia | Katarzyna Barton |
03.11.2020 | 13:10-15:10 | Trening Czystości | Maria Czarnecka |
04.11.2020 | 8:00-11:00 | Warsztaty - Zrób to sam | Anika Jankowska |
04.11.2020 | 11:05-13:05 | Trening korzystania z usług społecznych | Alicja Doân Hoâng |
04.11.2020 | 13:10-15:10 | Warsztaty usprawnienia ruchowego | Karolina Kulpeksza |
05.11.2020 | 8:00-11:00 | Trening przedsiębiorczości | Waldemar Kochański |
05.11.2020 | 11:05-13:05 | Warsztat dietetyczny | Anna Domańska |
05.11.2020 | 13:10-15:10 | Warsztat muzykoterapeutyczny | Irena Fiedorowicz |
05.11.2020 | 15:15-16:45 | Warsztat muzykoterapeutyczny | Irena Fiedorowicz |
07.11.2020 | 7:00-8:30 | Trening motywacyjny | Waldemar Kochański |
07.11.2020 | 8:35-10:35 | Trening motywacyjny | Waldemar Kochański |
07.11.2020 | 10:40-12:40 | Trening motywacyjny | Waldemar Kochański |
07.11.2020 | 12:45-15:45 | Trening przedsiębiorczości | Waldemar Kochański |
07.11.2020 | 15:50-17:14 | Trening przedsiębiorczości | Waldemar Kochański |
10.11.2020 | 6:30-7:54 | Warsztaty gospodarstwa domowego | Anika Jankowska |
10.11.2020 | 8:00-11:00 | Warsztaty gospodarstwa domowego | Anika Jankowska |
10.11.2020 | 11:05-13:05 | Dogoterapia | Katarzyna Barton |
10.11.2020 | 13:10-15:10 | Trening Czystości | Maria Czarnecka |
12.11.2020 | 6:55-7:55 | Trening przedsiębiorczości | Szymon Biały |
12.11.2020 | 8:00-11:00 | Trening przedsiębiorczości | Szymon Biały |
12.11.2020 | 10:05-12:05 | Warsztat muzykoterapeutyczny | Irena Fiedorowicz |
12.11.2020 | 12:10-15:10 | Trening korzystania z usług społecznych | Alicja Doân Hoâng |
12.11.2020 | 15:15-16:39 | Trening korzystania z usług społecznych | Alicja Doân Hoâng |
13.11.2020 | 6:55-7:55 | Warsztaty rękodzieła | Anna Przybylska |
13.11.2020 | 8:00-10:00 | Warsztaty rękodzieła | Anna Przybylska |
13.11.2020 | 10:05-12:05 | Warsztat dietetyczny | Anna Domańska |
13.11.2020 | 12:10-15:10 | Trening przedsiębiorczości | Szymon Biały |
14.11.2020 | 6:55-7:55 | Warsztaty - Zrób to Sam | Anika Jankowska |
14.11.2020 | 8:00-11:00 | Warsztaty - Zrób to Sam | Anika Jankowska |
14.11.2020 | 11:05-13:05 | Warsztaty rękodzieła | Anna Przybylska |
14.11.2020 | 13:10-15:10 | Warsztaty usprawnienia ruchowego | Karolina Kulpeksza |
14.11.2020 | 15:15-17:42 | Warsztaty usprawnienia ruchowego | Karolina Kulpeksza |
17.11.2020 | 6:55-7:55 | Warsztaty gospodarstwa domowego | Anika Jankowska |
17.11.2020 | 8:00-11:00 | Warsztaty gospodarstwa domowego | Anika Jankowska |
17.11.2020 | 11:05-13:05 | Dogoterapia | Katarzyna Barton |
17.11.2020 | 13:10-15:10 | Trening Czystości | Maria Czarnecka |
17.11.2020 | 15:15- 17:42 | Trening Czystości | Maria Czarnecka |
18.11.2020 | 6:55-7:55 | Warsztaty - Zrób to sam | Anika Jankowska |
18.11.2020 | 8:00-11:00 | Warsztaty - Zrób to sam | Anika Jankowska |
18.11.2020 | 11:05-13:05 | Trening korzystania z usług społecznych | Alicja Doân Hoâng |
18.11.2020 | 13:10-15:10 | Warsztaty usprawnienia ruchowego | Karolina Kulpeksza |
19.11.2020 | 6:30-7:54 | Trening przedsiębiorczości | Szymon Biały |
19.11.2020 | 8:00-11:00 | Trening przedsiębiorczości | Szymon Biały |
19.11.2020 | 11:05-13:05 | Zajęcia kształtujące umiejętności językowe i logicznego myslenia | Małgorzata Hawrylewicz - Pieńkowska |
19.11.2020 | 13:10-15:10 | Zajęcia kształtujące umiejętności językowe i logicznego myslenia | Małgorzata Hawrylewicz - Pieńkowska |
19.11.2020 | 15:15-17:42 | Zajęcia kształtujące umiejętności językowe i logicznego myslenia | Małgorzata Hawrylewicz - Pieńkowska |
20.11.2020 | 6:30-7:57 | Warsztaty rękodzieła | Anna Przybylska |
20.11.2020 | 8:00-10:00 | Warsztaty rękodzieła | Anna Przybylska |
20.11.2020 | 10:05-12:05 | Warsztat dietetyczny | Anna Domańska |
20.11.2020 | 12:10-15:10 | Trening przedsiębiorczości | Waldemar Kochański |
20.11.2020 | 15:15-16:15 | Trening przedsiębiorczości | Waldemar Kochański |
24.11.2020 | 8:00-11:00 | Warsztaty gospodarstwa domowego | Anika Jankowska |
24.11.2020 | 11:05-13:05 | Dogoterapia | Katarzyna Barton |
24.11.2020 | 13:10-15:10 | Trening Czystości | Maria Czarnecka |
24.11.2020 | 15:15-17:42 | Dogoterapia | Katarzyna Barton |
25.11.2020 | 6:30-7:54 | Warsztaty - Zrób to Sam | Anika Jankowska |
25.11.2020 | 8:00-11:00 | Warsztaty - Zrób to Sam | Anika Jankowska |
25.11.2020 | 11:05-13:05 | Trening korzystania z usług społecznych | Alicja Doân Hoâng |
25.11.2020 | 13:10-15:10 | Warsztaty usprawnienia ruchowego | Karolina Kulpeksza |
25.11.2020 | 15:15-16:15 | Trening korzystania z usług społecznych | Alicja Doân Hoâng |
26.11.2020 | 6:55-7:55 | Trening przedsiębiorczości | Szymon Biały |
26.11.2020 | 8:00-11:00 | Trening przedsiębiorczości | Szymon Biały |
26.11.2020 | 11:05-13:05 | Zajęcia kształtujące umiejętności językowe i logicznego myslenia | Małgorzata Hawrylewicz - Pieńkowska |
26.11.2020 | 13:10-15:10 | Zajęcia kształtujące umiejętności językowe i logicznego myslenia | Małgorzata Hawrylewicz - Pieńkowska |
28.11.2020 | 6:55-7:55 | Trening przedsiębiorczości | Waldemar Kochański |
28.11.2020 | 8:00-11:00 | Trening przedsiębiorczości | Waldemar Kochański |
28.11.2020 | 11:05-13:05 | Warsztaty rękodzieła | Anna Przybylska |
28.11.2020 | 13:10-15:10 | Warsztat dietetyczny | Anna Domańska |
28.11.2020 | 15:15-17:42 | Warsztat dietetyczny | Anna Domańska |
Plan zajęć na miesiąc listopad 2020 grupa 2
|
Godzina | Zajęcia | Wykładowca | |
02.11.2020 | 8:00-10:00 | Trening Motywacyjny | Waldemar Kochański | |
02.11.2020 | 10:05-12:05 | Trening Motywacyjny | Waldemar Kochański | |
02.11.2020 | 12:10-14:10 | Warsztaty rękodzieła | Irena Fiedorowicz | |
02.11.2020 | 14:15-16:15 | Warsztaty rękodzieła | Irena Fiedorowicz | |
02.11.2020 | 16:20-17:47 | Warsztaty rękodzieła | Irena Fiedorowicz | |
02.11.2020 | 17:50-19:20 | Trening Motywacyjny | Waldemar Kochański | |
09.11.2020 | 8:00-10:00 | Warsztaty dietetyczne | Anna Domańska | |
09.11.2020 | 10:05-12:05 | Warsztaty dietetyczne | Anna Domańska | |
09.11.2020 | 12:10-14:10 | Warsztaty rękodzieła | Irena Fiedorowicz | |
09.11.2020 | 14:30-15:30 | Warsztaty rękodzieła | Irena Fiedorowicz | |
16.11.2020 | 6:28-7:55 | Trening korzystania z usług społecznych | Szymon Biały | |
16.11.2020 | 8:00-10:00 | Trening korzystania z usług społecznych | Szymon Biały | |
16.11.2020 | 10:05-12:05 | Trening korzystania z usług społecznych | Szymon Biały | |
16.11.2020 | 12:10-14:10 | Warsztaty muzykoterapeutyczne | Irena Fiedorowicz | |
16.11.2020 | 14:30-15:30 | Warsztaty dietetyczne | Anna Domańska | |
23.11.2020 | 6:28-7:55 | Warsztaty dietetyczne | Anna Domańska | |
23.11.2020 | 8:00-10:00 | Trening korzystania z usług społecznych | Szymon Biały | |
23.11.2020 | 10:05-12:05 | Warsztaty dietetyczne | Anna Domańska | |
23.11.2020 | 12:10-14:10 | Warsztaty rękodzieła | Irena Fiedorowicz | |
23.11.2020 | 14:30-16:00 | Warsztaty muzykoterapeutyczne | Irena Fiedorowicz | |
30.11.2020 | 6:55-7:55 | Trening korzystania z usług społecznych | Szymon Biały | |
30.11.2020 | 8:00-10:00 | Trening korzystania z usług społecznych | Szymon Biały | |
30.11.2020 | 10:05-12:05 | Warsztaty dietetyczne | Anna Domańska | |
30.11.2020 | 12:10-14:10 | Warsztaty muzykoterapeutyczne | Irena Fiedorowicz |
Zajęcia Indywidualny Trening Motywacyjny dla grupy I i II realizowany jest:
ul. Piotrowskiego 11 Bydgoszcz parter 1
02.11.2020 | 19:30-21:30 | Fizjoterapia Indywidualna | Dariusz Czarnecki |
03.11.2020 | 16:00-21:00 | Fizjoterapia Indywidualna | Dariusz Czarnecki |
04.11.2020 | 16:00-21:00 | Fizjoterapia Indywidualna | Dariusz Czarnecki |
05.11.2020 | 17:00-21:00 | Fizjoterapia Indywidualna | Dariusz Czarnecki |
06.11.2020 | 16:00-21:00 | Fizjoterapia Indywidualna | Dariusz Czarnecki |
07.11.2020 | 18:00-21:00 | Fizjoterapia Indywidualna | Dariusz Czarnecki |
09.11.2020 | 17:00-21:00 | Fizjoterapia Indywidualna | Dariusz Czarnecki |
10.11.2020 | 17:00-21:00 | Fizjoterapia Indywidualna | Dariusz Czarnecki |