Zajęcia grupowe dla I i II grupy realizowane są Bydgoszcz ul. Piotrowskiego 11 parter 1
Plan zajęć na miesiąc czerwiec 2021 grupa 1 w ramach projektu od AKTYWNOŚCI do SAMODZIELNOŚCI - Edycja III
Data |
Godzina |
Zajęcia |
Wykładowca |
|
01.06.2021 |
7:00-8:00 |
Warsztaty gospodarstwa domowego |
Anika Jankowska |
|
01.06.2021 |
8:00-11:00 |
Warsztaty gospodarstwa domowego |
Anika Jankowska |
|
01.06.2021 |
11:05-13:05 |
Dogoterapia |
Katarzyna Barton |
|
01.06.2021 |
13:10-15:10 |
Trening czystości |
Maria Czarnecka |
|
01.06.2021 |
15:15-16:45 |
Trening czystości |
Maria Czarnecka |
|
02.06.2021 |
7:00-8:00 |
Warsztaty - Zrób to sam |
Anika Jankowska |
|
02.06.2021 |
8:00-11:00 |
Warsztaty - Zrób to sam |
Anika Jankowska |
|
02.06.2021 |
11:05-13:05 |
Warsztaty usprawnienia ruchowego |
Karolina Kulpeksza |
|
02.06.2021 |
13:10-15:10 |
Trening korzystania z usług społecznych |
Alicja Doân Hoâng |
|
02.06.2021 |
15:15-16:45 |
Trening korzystania z usług społecznych |
Alicja Doân Hoâng |
|
08.06.2021 |
7:00-8:00 |
Warsztaty gospodarstwa domowego |
Anika Jankowska |
|
08.06.2021 |
8:00-11:00 |
Warsztaty gospodarstwa domowego |
Anika Jankowska |
|
08.06.2021 |
11:05-13:05 |
Dogoterapia |
Katarzyna Barton |
|
08.06.2021 |
13:10-15:10 |
Trening czystości |
Maria Czarnecka |
|
09.06.2021 |
7:00-8:00 |
Warsztaty - Zrób to sam |
Anika Jankowska |
|
09.06.2021 |
8:00-11:00 |
Warsztaty - Zrób to sam |
Anika Jankowska |
|
09.06.2021 |
11:05-13:05 |
Warsztaty usprawnienia ruchowego |
Karolina Kulpeksza |
|
09.06.2021 |
13:10-15:10 |
Trening korzystania z usług społecznych |
Alicja Doân Hoâng |
|
10.06.2021 |
7:00-8:00 |
Trening przedsiębiorczości |
Szymon Biały |
|
10.06.2021 |
8:00-11:00 |
Trening przedsiębiorczości |
Szymon Biały |
|
10.06.2021 |
11:05-13:05 |
Warsztat dietetyczny |
Anna Domańska |
|
10.06.2021 |
13:10-15:10 |
Zajęcia kształtujące umiejętności językowe i logicznego myslenia |
Małgorzata Hawrylewicz - Pieńkowska |
|
10.06.2021 |
15:15-16:45 |
Zajęcia kształtujące umiejętności językowe i logicznego myslenia |
Małgorzata Hawrylewicz - Pieńkowska |
|
11.06.2021 |
6:30-8:00 |
Warsztaty rękodzieła |
Anna Przybylska |
|
11.06.2021 |
8:00-10:00 |
Warsztaty rękodzieła |
Anna Przybylska |
|
11.06.2021 |
10:05-12:05 |
Warsztat muzykoterapeutyczny |
Irena Fiedorowicz |
|
11.06.2021 |
12:10-15:10 |
Trening przedsiębiorczości |
Waldemar Kochański |
|
11.06.2021 |
15:15-16:15 |
Trening przedsiębiorczości |
Waldemar Kochański |
|
15.06.2021 |
8:00-11:00 |
Warsztaty gospodarstwa domowego |
Anika Jankowska |
|
15.06.2021 |
11:05-13:05 |
Dogoterapia |
Katarzyna Barton |
|
15.06.2021 |
13:10-15:10 |
Trening czystości |
Maria Czarnecka |
|
16.06.2021 |
8:00-11:00 |
Warsztaty - Zrób to sam |
Anika Jankowska |
|
16.06.2021 |
11:05-13:05 |
Warsztaty usprawnienia ruchowego |
Karolina Kulpeksza |
|
16.06.2021 |
13:10-15:10 |
Trening korzystania z usług społecznych |
Alicja Doân Hoâng |
|
17.06.2021 |
7:00-8:00 |
Trening przedsiębiorczości |
Szymon Biały |
|
17.06.2021 |
8:00-11:00 |
Trening przedsiębiorczości |
Szymon Biały |
|
17.06.2021 |
11:05-13:05 |
Zajęcia kształtujące umiejętności językowe i logicznego myslenia |
Małgorzata Hawrylewicz - Pieńkowska |
|
17.06.2021 |
13:10-15:10 |
Zajęcia kształtujące umiejętności językowe i logicznego myslenia |
Małgorzata Hawrylewicz - Pieńkowska |
|
18.06.2021 |
8:00-11:00 |
Trening przedsiębiorczości |
Szymon Biały |
|
18.06.2021 |
11:05-13:05 |
Zajęcia kształtujące umiejętności językowe i logicznego myslenia |
Małgorzata Hawrylewicz - Pieńkowska |
|
18.06.2021 |
13:10-15:10 |
Warsztaty rękodzieła |
Anna Przybylska |
|
22.06.2021 |
6:30-8:00 |
Dogoterapia |
Katarzyna Barton |
|
22.06.2021 |
8:00-11:00 |
Warsztaty gospodarstwa domowego |
Anika Jankowska |
|
22.06.2021 |
11:05-13:05 |
Dogoterapia |
Katarzyna Barton |
|
22.06.2021 |
13:10-15:10 |
Trening czystości |
Maria Czarnecka |
|
23.06.2021 |
6:30-8:00 |
Warsztaty usprawnienia ruchowego |
Karolina Kulpeksza |
|
23.06.2021 |
8:00-11:00 |
Warsztaty - Zrób to sam |
Anika Jankowska |
|
23.06.2021 |
11:05-13:05 |
Warsztaty usprawnienia ruchowego |
Karolina Kulpeksza |
|
23.06.2021 |
13:10-15:10 |
Trening korzystania z usług społecznych |
Alicja Doân Hoâng |
|
24.06.2021 |
6:30-8:00 |
Warsztat dietetyczny |
Anna Domańska |
|
24.06.2021 |
8:00-11:00 |
Trening przedsiębiorczości |
Szymon Biały |
|
24.06.2021 |
11:05-13:05 |
Warsztat dietetyczny |
Anna Domańska |
|
24.06.2021 |
13:10-15:10 |
Warsztat dietetyczny |
Anna Domańska |
|
25.06.2021 |
7:00-8:00 |
Warsztat muzykoterapeutyczny |
Irena Fiedorowicz |
|
25.06.2021 |
8:00-10:00 |
Warsztaty rękodzieła |
Anna Przybylska |
|
25.06.2021 |
10:05-12:05 |
Warsztat muzykoterapeutyczny |
Irena Fiedorowicz |
|
25.06.2021 |
12:10-15:10 |
Trening przedsiębiorczości |
Waldemar Kochański |
|
29.06.2021 |
8:00-10:00 |
Warsztat dietetyczny |
Anna Domańska |
|
29.06.2021 |
10:05-12:05 |
Trening Motywacyjny |
Waldemar Kochański |
|
29.06.2021 |
12:10-15:10 |
Trening przedsiębiorczości |
Waldemar Kochański |
|
30.06.2021 |
7:00-8:00 |
Trening Motywacyjny |
Waldemar Kochański |
|
30.06.2021 |
8:00-10:00 |
Warsztaty rękodzieła |
Anna Przybylska |
|
30.06.2021 |
10:05-12:05 |
Trening Motywacyjny |
Waldemar Kochański |
|
30.06.2021 |
12:10-15:10 |
Trening przedsiębiorczości |
Waldemar Kochański |
|
30.06.2021 |
15:15-16:15 |
Trening przedsiębiorczości |
Waldemar Kochański |
Plan zajęć na miesiąc czerwiec 2021 grupa 2 w ramach projektu "od AKTYWNOŚCI do SAMODZIELNOŚCI - Edycja III"
Data | Godzina | Zajęcia | Wykładowca |
07.06.2021 | 8:00-10:00 | Trening korzystania z usług społecznych | Szymon Biały |
07.06.2021 | 10:05-12:05 | Warsztaty dietetyczne | Anna Domańska |
07.06.2021 | 12:10-14:10 | Warsztaty muzykoterapeutyczne | Irena Fiedorowicz |
07.06.2021 | 14:30-16:30 | Trening motywacyjny | Waldemar Kochański |
14.06.2021 | 8:00-10:00 | Trening korzystania z usług społecznych | Szymon Biały |
14.06.2021 | 10:05-12:05 | Warsztaty dietetyczne | Anna Domańska |
14.06.2021 | 12:10-14:10 | Warsztat rękodzieła | Irena Fiedorowicz |
14.06.2021 | 14:30-16:30 | Warsztat rękodzieła | Irena Fiedorowicz |
14.06.2021 | 16:35-18:05 | Trening korzystania z usług społecznych | Szymon Biały |
14.06.2021 | 18:10-19:10 | Warsztaty muzykoterapeutyczne | Irena Fiedorowicz |
21.06.2021 | 8:00-10:00 | Trening korzystania z usług społecznych | Szymon Biały |
21.06.2021 | 10:05-12:05 | Warsztaty dietetyczne | Anna Domańska |
21.06.2021 | 12:10-14:10 | Warsztaty muzykoterapeutyczne | Irena Fiedorowicz |
21.06.2021 | 14:30-16:30 | Trening korzystania z usług społecznych | Szymon Biały |
21.06.2021 | 16:35-17:35 | Trening motywacyjny | Waldemar Kochański |
21.06.2021 | 17:40-19:10 | Warsztaty dietetyczne | Anna Domańska |
28.06.2021 | 8:00-10:00 | Trening motywacyjny | Waldemar Kochański |
28.06.2021 | 10:05-12:05 | Warsztaty dietetyczne | Anna Domańska |
28.06.2021 | 12:10-14:10 | Warsztat rękodzieła | Irena Fiedorowicz |
28.06.2021 | 14:30-16:30 | Warsztat rękodzieła | Irena Fiedorowicz |
28.06.2021 | 16:35-18:05 | Warsztat rękodzieła | Irena Fiedorowicz |